Profesjonalne sprzątanie w firmach

Sprzątanie to czynność, za którą niewielu przepada. Można jednak oddać tę „brudną robotę” w ręce firm profesjonalnie zajmujących się sprzątaniem. Firmy takie stale współpracują z innymi firmami i instytucjami.

W zakres ich usług wchodzi sprzątanie obiektów takich jak banki, hotele, restauracje, placówki zdrowotne, a także centra handlowe, obiekty przemysłowe, osiedla mieszkaniowe oraz domy i mieszkania prywatne. Stała współpraca polega na tym, że systematycznie sprzątane są powierzchnie klientów, również ceny w przypadku stałego zlecenia są niższe niż w przypadku jednorazowego.

Co znajdziemy w ofercie?

Firmy sprzątające sprzątają wnętrza budynków, najczęściej kierują swoją ofertę do biur, ale i również zajmują się utrzymaniem ładu na terenach zewnętrznych.

W zakres ich usług zaliczyć można bowiem zamiatanie oraz odśnieżanie parkingów, podjazdów, chodników, a zimą odśnieżanie także dachów. Poza tym firmy zajmujące się sprzątaniem prowadzą także prace na wysokościach, czyli przy pomocy metody alpinistycznej, rusztowań, drabin czy podnośników koszowych czyszczą elewacje, myją okna i przeszklenia.

Usługi specjalistyczne

Sprzątanie obiektów rozciąga się jednak także na zajmowanie się terenami zielonymi. Mowa jest zatem o koszeniu trawy, podlewaniu i nawożeniu rabatek, a także podcinaniu żywopłotów, drzew i krzewów. Poza tym firmy sprzątające oferują również wyjątkowe zlecenia, do jakich zaliczyć można na przykład sprzątanie po remontach, a także po śmierci. W samych wnętrzach zajmują się utrzymaniem porządku w klatkach schodowych, a przy użyciu różnego rodzaju sprzętu czyszczą podłogi, piorą dywany, tapicerki i wykładziny oraz czyszczą toalety, łazienki, kuchnie.

Poza tym wycierają kurz z mebli, myją okna oraz dezynfekują toalety. Ponadto wymieniają artykuły sanitarno-higieniczne, wynoszą śmieci i tym podobne. Sprzątanie obiektów jest więc bardzo szeroko pojętą ofertą firm zajmujących się sprzątaniem, ich szczegółową ofertę znajdziesz na stronach www.

Sprawdź na przykładzie firmy Inwemer na czym polega profesjonalne sprzątanie pomieszczeń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *