Ochrona naszej restauracji

Restauracje są miejscami, które okazują się szczególnie narażone na działanie grup przestępczych. Często zdarzają się napady na takie miejsca, zwłaszcza tuż przed zamknięciem, gdy klientów jest już bardzo mało, a kasa pełna.
Ponadto restauracje są narażone na działanie grup przestępczych, które próbują wymusić na nas spłacenie haraczu.

Czasami grupy te żądają ogromnych wręcz sum, grożąc, że w przeciwnym wypadku zdemolują nam lokal lub sami wezmą sobie pieniądze. Bywa też, że dochodzi do różnego rodzaju gróźb, odnośnie właścicieli restauracji oraz ich bliskich, a także ich mienia, domu, samochodu. Czasami grupy przestępcze nie tylko mówią, ale w sytuacji, gdy nie chcemy im płacić, faktycznie niszczą nasz samochód czy porywają nam dziecko.

Dlatego też warto skorzystać z oferty jakiejś agencji ochroniarskiej, która będzie ubezpieczała nasz lokal, a w razie problemów obezwładni przestępców i odda ich w ręce policji.

Jak pracują ochroniarze

Ochroniarze działają na różne sposoby. Czasami są stale obecni w naszym lokalu, kiedy indziej zaś możemy ich przywołać, gdy zajdzie taka potrzeba. Nie trzeba do tego używać telefonu. Agencje ochroniarskie instalują często za barem w restauracji mały przycisk, który wystarczy nacisnąć, gdy czujemy się zagrożeni, a natychmiast przybędzie grupa interwencyjna (więcej o zasadach współpray znajdziesz w serwisie firmy INWEMER w kategorii Grupa Interwencyjna).

Przycisk ten jest bardzo dyskretny, toteż można się nim posłużyć w taki sposób, aby napastnicy nie zdawali sobie z tego sprawy. Rzecz jasna, czasami ochroniarze zaopatrują tez nasz lokal w alarm, który uruchamia się wtedy, gdy ktoś próbuje się do niego dostać po zamknięciu.

Ochroniarze są to ludzie silni i wysportowani, którzy potrafią się bić, a także obezwładnić przestępców. Są oni odważni i dobrze wytrenowani, posiadają broń i dlatego mają przewagę nad przestępcami, a przynajmniej niczym im nie ustępują. Pod opieka grupy interwencyjnej możemy zatem czuć się w pełni bezpiecznie. Z pewnością ochroni nas ona przed płaceniem niebotycznych haraczy i ukróci przestępcze działanie okolicznych gangów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *