Bielizna modelująca – dawniej i dziś

Nie są już takie jak dawniej – ich komfort noszenia znacznie się zmienił w przeciągu ostatnich kilku czy kilkunastu lat. Majtki wyszczuplające – bo o nich mowa są już całkiem inne i wcale nie muszą kojarzyć się z ogromnymi niewygodnymi pantalonami – taka ich forma już dawno poszła do lamusa. Wraz ze wzrostem osób zainteresowanych korzystaniem z tego rozwiązania w celu optycznego uzyskania sylwetki marzeń zmieniają się tendencje w produkcji tego typu bielizny.

bielizna modelującaDzisiaj bielizna modelująca najczęściej wykonana jest z takiego typu materiału, który idealnie dopasowuje się do naszej sylwetki, sprawiając że wygląda na naprawdę smukłą a dodatkowo podnosi komfort jej noszenia. Ma ogromnie ważne zadanie gdyż między innymi unosi do góry te wszystkie partie ciała, które tego wymagają i poprzez wyżej wspomniane materiały te majtki wyszczuplające robią to doskonale, a przy tym jeszcze mogą powiększać lub pomniejszać obwód talii, oczywiście w zależności od potrzeb.

Staniki modelujące natomiast zwiększają lub zmniejszają wygląd piersi w taki sposób, że nadają im pożądany kształt – jaki tylko panie pragną, jaki tylko sobie wymarzą. Oczywiście w granicach zdrowego rozsądku, bo przecież nie jest to chirurgia plastyczna tylko bielizna modelująca. Niegdyś nie było aż tak szerokiego wyboru, trzeba było się ograniczyć do jedynych i tych samych materiałów, fasonów i kolorów a dzisiaj oferta tejże bielizny modelującej przedstawia się dość ciekawie i jest w stanie zaspokoić gusta nawet najbardziej wybrednych klientek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *